رجب طیب اردوغان در سخنرانی که در مراسم افتتاحیه سال علمی فوق لیسانس 2019 - 2020 گفت: در صورتی که در طول دو هفته آینده درباره منطقه آمن با آمریکا نتیجه گرفته نشود، نقشه حرکت خودمان را عملی خوهیم کرد.

رجب طیب اردوغان در مراسم افتتاحیه سال علمی فوق لیسانس 2019 - 2020 که در مرکز کنگره و فرهنگ ملی بشتپه برگزار شده بود، شرکت کرد.

اردوغان در سخنرانی که اینجا انجام داد، گفت: در صورتی که در طول دو هفته آینده درباره منطقه آمن با آمریکا نتیجه نگیریم، نقشه حرکت خودمان را عملی خوهیم کرد.

اردوغان گفت: با پوتین و روحانی پنجمین نشست آستانه را برگزار کردیم. درباره بحران انسانی موجود در سوریه، تصمیمات مهم سیاسی و انسانی گرفتیم. یکی از مهمترین تصمیمات ما، تایید شدن اعضای کمیته قانون اساسی است. همه نواقصات موجود در ایجاد کمیته برطرف شد. در رابطه با از بین بردن وضع موجود در ادلب همفکر بودیم. همانطور که گفتیم، در صورتی که در طول دو هفته به نتیجه نرسیم، نقشه حرکت خودمان را عملی خواهیم کرد.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها