خانواده هایی که به علت ربوده شدن فرزندانشان توسط پ.ک.ک جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها به تحصن نشستند، اظهار دارند که همیشه مورد تهدید قرار می گیرند.

خانواده های تحصن کننده توسط افراد وابسته به ه.د.پ/ پ.ک.ک مورد تهدید قرار می گیرند. خانواده ها با بیان اینکه برای پایان داده شدن تحصنشان همیشه مورد تهدید قرار می گیرند، اظهار دارند که از هیچ تهدیدی نمی ترسند و تا زمانی که فرزندان خود را نگیرند، از اینجا نمی روند.

ییلدیز بالی، مادر یاسمین بالی اظهار کرد که برای پایان دادن نوبت فرزند به همسرش زنگ زدند و تهدید کردند.

بالی گفت: کسی که می میرد چه می شود؟ فرزندمان را بردند. دیگر نمی توانیم تحمل کنیم. رجب طیب اردوغان این را متوقف کند. دیگر بس است. نمی خواهیم بمیریم. فرزندانمان نمی خواهند بمیرند. فرزندانمان بی پدر بزرگ نشوند. وقت آن آمده است که این روند را متوقف کنند. 5 سال است که فرزندم کجاست؟ چند روز است که اینجا هستیم. دیگر نمی توانیم تحمل کنیم.

بالی با بیان اینکه شوهرش را تهدید کردند، افزود: شب به شوهرم زنگ زدند و گفتند که همسرت جلوی دوربینها نرود. ولی من می آیم. تا زمانی که دخترم نیاید من اینجا هستم. من خودم را قایم نمی کنم. اگر دخترم را نیاورند اینجا را می سوزانم. زینت آتش از اسنیورت استانبول با پدرش زنگ زده و شوهرم را تهدید کرده است. زینت آتش که دخترم را برد، لباس عروسی پوشید ولی دختر من کفن پوشید. در سال 2015 اعلام کرده بودند که یاسمین من کشته شده است. آنها این حق را ندارند. تا زمانی که دخترم نیاید اینجا تحصن می کنم. به دیگر مادران نیز می گویم، نترسید بیایید. با هم مبارزه کنیم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها