دانشجویان دانشگاه های مختلف از خانواده هایی که به علت ربوده شدن فرزندانشان جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها تحصن کردند، حمایت کردند.

10 دانشجویی که برای حمایت از مادران تحصن کننده جلوی ساختمان حزب دموکراتیک خلق ها به دیاربکر آمدند، اظهار کردند که از اعتراض مادران حمایت می کنند و این را به همه جوانان اعلام خواهند کرد.

یاشار جونرگون، دانشجوی دانشگاه غازی عنطب گفت: با دوستانمان برای حمایت از مادران اینجا آمدیم. آمدیم تا شریک غم و اندوهشان باشیم. ما این شجاعت را از آنها می گیریم.

جیلان من نیز زندگی داشت

ترکان موتلو، مادر جیلان تکین که دانشجوی ربوده شده بود، گفت: شما نیز هم سن و سال فرزند من هستید. وقتی که دانشجویان مانند شما را می بینم طاقتم پایان می یابد. زیرا جیلان نیز یک دانشجو بود. او نیز یک زندگی و تخیلاتی داشت. دیگر نمی توانم به مدسه بروم. ما را بدبخت کردند.

بارش دیکمن، دانشجوی دنیزلی پاموک قلعه با بیان اینکه از چهار شهر برای حمایت از مادران آمدند، گفت: ما برای حمایت از مادران و پدرانی که در نوبت فرزند خود نشستند، آمدیم. اوضاع اینجا را به دوستانمان بیان خواهیم کرد. ما از شهرها و دانشگاه های خود برای حمایت به اینجا آمدیم. برای حمایت از مادرانمان اینجا آمدیم. فردا نیز دوستان ما از آنتالیا و قونیه اینجا خواهند آمد. فرزندان این مادران را مانند برادران و خواهران خود می بینیم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها