در طی عملیات چشمه صلح که ترکیه در شرق فرات آغاز نموده است، اهداف شرق رسولین پشت سر هم مورد هدف قرار می گیرد.

در هشتمین روز عملیات چشمه صلح که نسبت به نیروهای گروهک تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ انجام می شود، اهداف موجود در شرق رسولین با خمپاره اندازها زده می شود.

مهمترین موقعیت عملیات چشمه نگار رسولین می باشد که در مقابل جیلان پینار قرار دارد.

صدای درگیری ها دیشب تا صبح ادامه داشت. صدای درگیری و انفجار در مرکز شهر نیز به وضوح شنیده می شد.

در چهارمین روز عملیات وزارت دفاع ملی اعلام کرده بود که مرکز شهر رسولین تحت کنترل قرار گرفته است.

عملیات محلی ترکیه و ارتش ملی سوریه در مرکز شهر ادامه داشته و مواد منفجره ای که توسط پ.ک.ک به کمین گذاشته شدند، نابود می شوند. از اهداف زده شده دود بالا می رود.

اهدافی که در شرق رسولین با هواپیماهای بدون سرنشین مشخص می شود، یکی یکی منفجر می شود. به رغم این از طرف مقابل به سمت جیلان پینار خمپاره ها انداخته می شود.

در شرق رسولین قرارگاه هایی که پ.ک.ک از آنها به عنوان پایگاه نظامی خود استفاده می کند و تونلهایی که به روستاها و محله های دیگر می رسد، وجود دارد.

پخش نان رایگان به مردم توسط شهرداری جیلان پینار

با آغاز عملیات چشمه صلح، تعداد زیادی از مواد منفجره از سمت سوریه به جیلان پینار پرتاب شد. در این حملات 2 کودک جان خود را از دست داده بودند. شهرداری جیلان پینار بارها اعلام کرد که مردم از خانه خارج نشوند و در مناطق مرزی نگردند. به علت این حملات برخی از مردم شهر را ترک گفتند برخی نیز در فراهم کردن نیازهای خود سختی می کشند. شهرداری جیلان پینار نیز به مردم نان پخش کرد.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها