رجب طیب اردوغان در رابطه با مطابقت بین روسیه و آمریکا انجام شده بود، گفت: هیچ کدام از آمریکا و روسیه نتوانستند تروریستها را از منطقه خارج کنند.

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان نشست مطبوعاتی مشترکی برگزار کردند.

اردوغان با بیان اینکه در بوداپست دیدارهای خوبی داشتند و با 10 مذاکره ای که امضا کردند، نیرومندتر شدند، اظهار کرد که در عرصه صنایع دفاعی پروژه های خود را به اجرا در می آورند.

اردوغان در این دیدار از ویکتور اوربان، نخست وزیر مجارستان به علت حمایت عملیات چشمه صلح تشکر کرد.

اردوغان با بیان اینکه در بحران سوریه یک میلیون نفر جان باخته و 12 میلیون نفر خانه های خود را ترک کردند، اظهار کرد که اتحادیه اروپا فقط به مقدار 3 میلیارد یورو کمک کرد.

اردوغان اظهار کرد خواه کمکی بیاید و خواه نیاید از مردمی که از بمب ها فرار کرده و به خودشان پناه آوردند حمایت خواهند کرد.

هیچ کدام از آمریکا و روسیه نتوانستند تروریستها را از منطقه خارج کنند

اردوغان در رابطه با مطابقتی که با آمریکا و روسیه انجام دادند، گفت: آمریکا قول داد که در مدت 120 ساعت تروریست ها را از منطقه خارج کند. سپس در سوچی با روسیه مطابقت کردیم. آنها نیز به مدت 150 ساعت مهلت گرفتند. ولی هیچ کدام از آمریکا و روسیه نتوانستند تروریستها را از منطقه خارج کنند.

در اطراف بغدادی 13 نفر دستگیر شدند

اردوغان در رابطه با منطقه امن گفت: در اطراف بغدادی 13 نفر دستگیر شدند. با عملیات چشمه صلح به مبارزه خود ادامه می دهیم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها