کاوران امید به مناسبت عید قربان گوشت های قربانی ها را که خیرین بخش کردند، به نیازمندان دیاربکر رساند.

کاروان امید دیاربکر که ماه ها است به فعالیت های عید قربان شروع نمودند و از روز اول عید خیلی تلاش کردند، به صد ها خانواده گوشت قربانی توزیع کردند.

کاروان امید دیاربکر در آخرین روز عید نیز به نیازمندان شهرک سور که قبلا شناسایی کرده بود، گوشت قربانی توزیع کرد.

شاهین الالچی، رئیس وقف کاروان امید دیاربکر با اشاره به اینکه برای رساندن گوشت های قربانی به نیازمندان از روز اول عید شروع به فعالیت نمودند، از کسانی که در این خیر شریک بودند، تشکر کرد.

ما تلاش می کنیم تا بخشش ها را به هزاران خانواده ای که شناسایی کردیم، برسانیم

شاهین الالچی، رئیس وقف کاروان امید دیاربکر با اظهار اینکه کاروان امید دیاربکر بخشش های خیرین را به نیازمندان می رساند، گفت: کاروان امید دیاربکر بخشش های خیرین را به هزاران خانواده شناسایی شده توسط وقفمان می رساند. به علت پاندمی که امسال اتفاق افتاد، شهر ما نیز مانند شهرهای دیگر ترکیه با مشکل روبه رو شد. ولی با کمک پروردگارمان عید قربان نیز نفسی شد. ما نیز اکنون گوشت های قربانی را توزیع می کنیم.

ما تلاش کردیم تا در عید قربان چهره خانواده های نیازمند را بخندانیم

الالچی با تشکر از خیرین به علت بخششهایشان، گفت: ما از خیرینی که به ما بخشش کردند و از کسانی که وکالت قربانی خود را به ما دادند، تشکر می کنیم. خداوند از آنها راضی باشد. خداوند خیر آنها را داده و بیفزاید. ما به عنوان کاروان امید در طول چهار روز عید گوشت های قربانی های ذبح شده را به نیازمندان رساندیم. شمار گوشت های به ما رسیده از هزار بیشتر شد. بدین وسیله گوشتهای قربانی صدها خیرینمان که به ما بخشیدند، به نیازمندان می رسانیم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها