کاروان امید به ده ها خانواده ای نیازمند در شهرک کهتای آدی یامان کمک رسانی کرد.

محمد سیویل، نماینده کاروان امید در کاهتا، با اشاره به اینکه هدفشان برآورده کردن نیازهای نیازمندان است، از خیرین درخواست کرد که به خودشان مراجعه کنند.

سیویل با تصریح اینکه مانند پلی هستند بین خیرین و نیازمندان، گفت: ما می خواهیم اساس برادری اسلامی و نگاه اسلام به بشر را به همه مراحل جامعه گسترش داده و به همه مردم نیازمند کمک کنیم. دین ما به ما دستور می دهد بدون اینکه به نژاد و اعتقاد خانواده های نیازمند نگاه کنیم، به آنها کمک کنیم. پیامبر اکرم در این رابطه فرمودند: با نصف خرما هم که باشد صدقه دهید.

سیویل با اشاره به اینکه به برخی از خانواده ها ماهانه کمک می کنند، گفت: به علت زیاد بودن نرخ بی کاری در شهرمان مردممان با فقر مبارزه می کنند. ما نیز تا آنجایی که از دستمان برآید برای مبارزه با فقر و از بین بردن مشکل شهروندان تلاش می کنیم. بخصوص در روزهای سرد زمستان خانواده هایی هستند که منتشر پخته شدن یک غذای نرم هستند. مشکلاتی که فقر ایجاد می کند، باعث فساد جامعه می شود. به همین دلیل از خیرین می خواهیم برای گرفتن دست نیازمندان به بخشش بپردازند.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها