کاروان امید استان ماردین در ماه نوامبر به 434 خانواده به ارزش 59 هزار و 550 لیر کمک رساند.

کاروان امید ماردین که بدون تفرقه درباره دین، زبان، نژاد و محلی و مهاجر بودنشان به ایتام و نیازمندان کمک می رساند، در ماه نوامبر نیز نیز به فعالیت های کمکی خود ادامه داد.

هادی چاکار، معاون رئیس کاروان هیئت اداری کاروان امید ماردین با در میان گذاشتن گزارش فعالیت های ماه نوامبر خود، گفت: در این دورانی که همه بشریت و کشورمان به علت شیوع روزهای سختی را می گذرانند، کاروان امید ماردین بدون وقفه به فعالیت های کمکی خود ادامه می دهد.

چاکار با اشاره به اینکه در ماه نوامبر به به 434 خانواده به ارزش 59 هزار و 550 لیر کمک رساندند، گفت: در ماه نوامبر کمک هایی را که برادران خیر ما به ما رساندند، به نیازمندان رساندیم. به 274 خانواده پاکت غذایی به ارزش 51 هزار لی رساندیم. به 34 خانواده پاکت نان به ارزش 850 لیر توزیع کردیم. به 25 خانواده به ارزش هزار و 350 لیر کفش دادیم. همچنین با بخشش های خیرینمان به 100 نفر در آفریقا به ارزش هزار و 500 لیر غذای گرم دادیم. همچنین یک چاه آب به ارزش 4 هزار و 850 لیر در بنگلادش حفر کردیم. خداوند از همه خیرین و از همه کسانی که در انجام این فعالیت ها تلاش کردند، خوشنود باشد.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها