ملا بشیر وارول در سخنرانی که در ششمین نشست علما ایراد نمود، گفت: وضع امت اسلامی مشخص است. همه منتظر نوشته شدن نسخه سالمی هستند. تنها نسخه حقیقی برای این بیماری نسخه ای است که خداوند متعال نوشته است.

ملا محمد بشیر وارول، در ششمین نشست علما که با شرکت علمای مختلف از جغرافی مختلف اسلامی از قبیل از ترکیه، سوریه، عراق و ایران به صورت آنلاین برگزار می شود، سخنرانی افتتاحیه ای ایراد نمود.

وارول در اول سخنرانی خود پیروزی مردم افغانستان و طالبان را بر اشغالگران تبریک گفت. وارول افزود: خداوند پیروزی آنها را مداوم کند. خداوند به دیگر مسلمانان نیز یک همچنین پیروزی نصیب کند.

وارول با محکوم کردن ظلم های دولت هند نسبت به مسلمانان، اظهار داشت: خداوند به برادرانمان که در هند مورد ظلم قرار می گیرند، نجات از این اسارت را نصیب کند و آنان را نسبت به دشمنان پیروز کند.

وارول در ادامه گفت: همانطوری که می دانید وضع ملت ما و امت اسلامی مشخص است. تاکنون نسخه های مختلفی برای بیماری خواری نوشته شده است ولی هیچ کدام فایده ای نداشته است. همه منتظر نوشته شدن نسخه صحیح و سالمی هستند. تنها نسخه حقیقی برای این بیماری نسخه ای است که خداوند متعال نوشته است. در طول تاریخ هر کسی که براساس این نسخه حرکت کرده است، راه راست را پیدا کرده است، این حقیقت را به همه ملت ها و مردم توصیه می کنیم. به نظر ما این حقیقت و نسخه است که مردم افغانستان را به پیروزی رسانده است. خداوند به مسلمانان دیگر نیز پیروزی را نصیب کند.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها