وقف خیریه کاروان امید ترکیه با پروژه اضطراری که برای افغانستان آغاز نمود، خیرین را به کمک به این کشور فراخواند.

جنگیز کورتاران، رئیس وقف کاروان امید با اشاره به اینکه همگان باید نسبت به بحران انسانی که در افغانستان وقوع داد حساسیت نشان دهند، خیرین را برای کمک به مردم افغانستان که در عرصه های مختلفی مانند تغذیه، لباس، سوختنی نیاز به کمک دارند، به کمک فراخواند.

کورتاران گفت: وقف ما اخیرا در تلاش هست تا به افغانستان رسیدگی کند. اخیرا وضع برادرانمان را که در این کشور هستند از نزدیک مشاهده کردیم. از انجمن های بشری و مسئولینی که آنجا هستند آموختیم که آنجا مشکلات زیادی هست و درام انسانی موجود است. ما نیز از امروز به بعد به کمک اضطراری برای افغانستان فراخواندیم و همه خیرین را دعوت می کنیم تا به برادرانمان در افغانستان کمک کنند.

وقت آن رسیده است که نان خود را برادرانمان سهیم کنیم

کورتاران ادامه داد: با توجه به روند پاندمی و وضع اقتصادی موجود در جهان، احتمال آن هست که وضع بحرانی در افغانستان افزایش یابد. برادران ما با گرسنگی و فقر روبه رو خواهند شد. ما به نمایندگی از کاروان امید به اذن خدا در مقابل آنچه که رخ می دهد ساکت نخواهیم ماند و هرچه از دستمان برآید انجام خواهیم داد. در این کمک اضطراری تغذیه اولیت دارد. در کنار این، نیاز به بخاری، پتو و پوشاک زمستانی نیز مورد نیاز هست. همه خیرین را فرا می خوانم، نان خود را با برادرانمان سهیم کنیم. به اذن خدا کمک های ما در آخرت وسیله نجات ما خواهند بود. وقف ما نیز همیشه در کنار برادرانمان خواهد ایستاد. هر روز کمک ها را به آنها خواهیم رساند. برای این کار نیز نیاز به کمک خیرین داریم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها