شعبه ماردین وقف کاروان امید در طول ماه رمضان به ارزش یک میلیون و 183 هزار و 773 لیر ترکی کمک رسانی کرد.

وقف کاروان امید شهر ماردین ترکیه در طول ماه رمضان در داخل و خارج از کشور فعالیت‌های مهمی انجام داد.

وقف کاروان امید ماردین پس از دو سال پاندمی، در این ماه رمضان برکت را احساس کرده است. این وقف گزارش فعالیت‌های ماه رمضان را منتشر نمود.

در طی این فعالیت‌ها، در طول ماه رمضان به ارزش یک میلیون و 183 هزار و 773 لیر ترکی کمک رسانی کرده است که این مقدار بیشتر از مقدار کل کمک‌های سال پیش این وقف می باشد که به ارزش یک میلیون و 139 هزار و 641 لیر بوده است.

فاتح آکمان، رئیس وقف کاروان امید ماردین با اشاره به اینکه با کمک‌های نقدی، گوشت قرمز، پاکت معیشتی و لباس به نیازمندان کمک‌رسانی خوبی در طول ماه رمضان انجام دادند، اظهار کرد که با تلاش و اندیشه امید شدن برای هزاران خانواده یتیم و نیازمند سعی می کنند.

آکمان در رابطه با فعالیت‌هایی که در طول ماه رمضان انجام دادند، گفت: برادران و خواهران عزیز! ما به نمایندگی از وقف کاروان امید ماردین گزارش فعالیت‌های کمک‌های انسانی وقفمان را با شما در میان می گذاریم. خدا را شکر که ماه رمضان پر برکتی را گذراندیم. وقف ما همه روز و شب‌های ماه رمضان را با مشغولیت گذراند. برای کمک‌رسانی به هزاران نیازمند و یتیم تلاش کردیم. در طی این فعالیت‌ها به 6 هزار و 752 خانواده و یا فرد به ارزش 1 میلیون و 183 هزار و 773 لیر ترکی کمک رساندیم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها