کشته شدن نوزادهای دختر به علت اینکه هنگام ازدواج جهازشان بار مادی محسوب می شود، عادت جاهلانه ای گسترده ای در هند است. یک نوزاد دختر هنگام زنده به گور شدن در لحظه آخر نجات داده شد.

در شهر حیدرآباد هند، هنگامی که پدربزرگی نوزاد دختر را می خواست زنده به گور کند، پلیس متوجه حادثه شد. پلیس پدربزرگ را دستگیر کرده و دختر را به بیمارستان منتقل کرد.

پدربزرگ نوزاد و دوست آن هنگامی که توسط پلیس دیده شدند، به پلیس گفتند که نوزاد مرده است و به خاطر همین او را می خواهند دفن کنند. پلیس با تحقیقاتی که انجام داد متوجه زنده بودن نوزاده شد و دو متهم را بازداشت کرد. نوزاد نیز برای معالجه به بیمارستان منتقل شد.

دو هفته قبل نیز در ایلات عتار پرادش هند دختری که زنده زنده به گور شده بود، پیدا شده بود.

در هندوستان دختر بچه ها به عنوان بار اقتصادی دیده می شوند. مدافعان حقوق بشر اظهار دارند که به علت اینکه عادات و رسوم هند نوزاد پسر را مقدس می بیند، دختر بچه ها هنوز به دنیا آمده کشته می شوند.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها