ایران اعلام کرد که برخی از متهمین حادثه سقوط هواپیمای اوکرانی را بازداشت کرده است.

حسین اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه ایران اعلام کرد که سازمان قضایی نیروهای مسلح از افراد بازجویی و اخذ مدارک کرده است.

اسماعیلی همچنان اظهار کرد که جبعه سیاه را به فرانسه می فرستند.

وی با اشاره به این که از زمان شروع بازجویی ها درباره سقوط هواپیما تاکنون 72 ساعت گذشته است، اظهار کرد که در طول این مدت برخی افراد بازداشت شدند.

هنوز اطلاعی درباره این افراد بازداشت شده داده نشده است. حسن روحانی، رئیس جمهور ایران نیز در این رابطه اظهار کرد که فقط یک نفر مسئول سقوط هواپیما نیست بلکه همه مسئولین این حادثه مجازات خواهند شد.

روحانی در رابطه با این حادثه ای که منجر به کشته شدن 176 نفر شده است، به عنوان "خطای غیرقابل بخشش" تعبیر کرده و گفت: حادثه هواپیما حادثه بسیار تلخ و تحملش برای مردم بسیار سنگین است. نمی تواند فقط یک فرد مقصر باشد. در این میان دیگرانی هم هستند. من می خواهم این مسئله با صداقت برای مردم بیان شود.

هواپیمای بوئینگ 737 اوکراینی به مقصد کیف فرودگاه امام خمینی تهران را ترک گفته و مدت کوتاهی پس از پرواز سقوط کرده بود. همه 176 مسافر این هواپیما جان باخته بودند.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها