هیئت انجمن دست ایتام اروپا که برای فعالیت های کمکی خود در سومالی قرار دارد، عبدالقادر محمد نور، وزیر عدالت سومالی را زیارت کرد.

هیئت دست ایتام اروپا که مرکزش در آلمان قرار دارد، فعالیت های عید قربان خود را در سومالی به پایان رساندند.

اعضای انجمن که در طول این فعالیت ها به هزاران خانواده نیازمند گوشت قرمز و پول نقدی رساندند، به کودکان دختر و پسر نیز لباس توزیع کردند.

هیئت با زیارت عبدالقادر محمد نور، وزیر عدالت سومالی در رابطه با فعالیت های کمکی که انجمن در سومالی و در کشورهای جهان انجام داده است، اطلاعاتی داد.

عبدالقادر محمد نور، وزیر عدالت سومالی که در طول سال های 2009 تا 2017 در ترکیه زندگی کرده و در این مدت از رشته روابط بین المللی دانشکده علوم سیاسی دانشگاه آنکارا فارغ التحصیل شده است، خوشنودی خود از این زیارت را اظهار کرد.

محمد نور گفت: به سومالی خوش آمدید. ترکیه وطن دوم است. سرمایه گذاری های ترکیه در کشور ما از فرودگاه ها آغاز می یابد. به علت کمک ها و خدمات تشکر می کنم. بار دیگر که آمدید، مناطق دیگر کشورمان را ببینید. انشاء الله شما اعضای دست ایتام اروپا همیشه به سومالی بیایید. سومالی تازه ساخته می شود و از شما می خواهیم که پروژه های دراز مدتی را اجرایی کنید. در عرصه های آموزش، بهداشت و بیمارستان ها باید سرمایه گذاری کرد و در عرصه آموزش فنی به انسان ها کمک کرد. به علت فعالیت هایی که انجام دادید از شما متشکریم، انشاء الله همه با هم موقف خواهیم شد. انشاء الله مشکلات همه کشورهای اسلامی برطرف شود و از عقل و نیرویمان باهم استفاده کنیم.

نظام الدین آیگان، مسئول دست ایتام اروپا نیز گفت: نگرش مثبت مردم سومالی به ترکیه و تواضعشان ما را خوشحال نمود. به همراه فعالیت هایی که انجام دادیم انشاء الله فعالیت های کمکی ما در سومالی ادامه خواهد داشت. پروژه های مختلفی برای سومالی در نظر داریم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها