ایهو ابرار در کنار برنامه قربانی کردن حیوانات در تانزانیا، در 8 روستا چاه آب آشامیدنی را افتتاح نمود.

چاه های آبی که با دعا ها افتتاح شده، از طرفی رسیدن مردم به آب آشامیدنی را راحت تر کرده و از طرف دیگر از سرایت بیماری های مسری جلوگیری می کند.

ایهوابرار، موسسه خیریه ای که در آسیا و اروپا و آفریقا به فعالیت های کمکی خود ادامه می دهد، در روستاهای دارالسلام، بزرگترین شهر تانزانیا چاه های آبی را که قبلا حفر نموده بود، افتتاح نمود.

عبدالرحمان آلپسوی، رئیس ایهوابرار در رابطه با افتتاح چاه های آب و حفر نمودن چاه های جدید بیاناتی ایراد نموده و اظهار داشت که این چاه ها برای روستائیانی که مجبور که انتقال آب از چاه های خیلی دور هستند، اهمیت حیاتی دارد.

آلپسوی گفت: در کشور تانزانیا که برای برنامه قربان آمده ایم، کمی بعد شاهد افتتاح چاه های آشامیدنی خواهیم بود که چند ماه پیش شروع به حفر نمودیم. افتتاح چاه آب را با روستائیان انجام خواهیم داد. خداوند از خیرین راضی باشد.

آلپسوی تاکید کرد که افتتاح شدن چاه های آب در این سرزمین ها هم برای دستیابی به آب آشامیدنی و هم برای حفظ روستائیان از بیماری ها اهمیت زیادی دارد.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها