شیخ محمد خالد الحنفی سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات؛ با شماری از فرهنگیان و نویسنده گان دیدار نمود.

سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات، قبل از ظهر امروز پنج شنبه در نشست که به هدف بحث و تبادل نظر با تعداد از نویسنده ها در مقر این وزارت برگزار شده بود، اشتراک نمود.

در نخست محمد خالد الحنفی ضمن ابراز خوش آمدید به حاضرین؛ پیرامون نقش علم و دانش در ادوار تاریخ اسلام صحبت نموده بیان داشت: اکنون فصل جهاد مسلحانه به پایان رسیده است و این مرحله جهاد قلم و دانش است، چون نقش علم و دانش در راستای گسترش و پایداری نظام اسلامی بی نهایت مهم و ارزنده است.

سرپرست وزارت امر بالمعروف در ادامه افزود: جهان غرب با استفاده سوء از رسانه های مربوطه شان؛ در تلاش اند تا تصویر نا درست را نسبت به فعالیت های امارت اسلامی بخصوص وزارت امر بالمعروف را به جهانیان پیشکش نمایند.

وی اضافه نمود؛ از نزدیک به ده ماه گذشته حتی یک مورد( مستند و حقیقی)  وجود ندارد که منسوبین این وزارت از صلاحیت های وظیفوی سوء استفاده نموده، سبب آزار و اذیت مردم گردیده باشند.

شیخ محمد خالد الحنفی علاوه نمود؛ برای مهار و مبارزه با شایعات و افواهات؛ نقش علماء و قلم به دستان در این راستا مهم می باشد، آنعده نویسنده گان که تا اکنون در این زمینه حقایق را با استفاده از قلم منعکس نموده اند قدر دانی می نمائیم.

سرپرست وزارت امر بالمعروف، نهی عن المنکر و سمع شکایات در اخیر از کسانی که در این مسیر فعالیت می نمایند؛ خواست تا مطابق به اموزه های قرآنی در انجام فعالیت های شان اعتدال و تدبیر کامل را در نظر داشته، از افراط و تفریط خود داری نمایند.

سپس اشتراک کننده ها بالنوبه پیرامون موضوع نظریات شان را مطرح نموده همکاری شان را در جهت برملا نمودن حقایق و در جهت روشن ساختن اذهان عامه ابراز نمودند.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها