‘Kamu İhale Kanunu Mevzuatı’ eğitimi sona erdi

Batman Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından düzenlenen Kamu İhale Mevzuatı ve EKAP Uygulamaları konulu eğitim toplantısı sertifika töreniyle sona erdi.

özel bir otelin konferans salonunda düzenlenen ve 4 gün süren eğitim yoğun ilgi gördü. Kamu Hastaneleri Birliği Strateji Daire Başkanı Alper Kılıçaslan tarafından işlenen konular katılımcıların bilgi dağarcığına büyük katkı sağladı.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği eğitimine katılan konuklar için bir de Hasankeyf'e gezi düzenledi.

Sertifika verildi

Yaklaşık 150 personelin katıldığı eğitim toplantısının kapanış konuşmasını yapan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Hakan Pamukçu, eğitime gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını belirterek, "Strateji Daire Başkanın Alper Kılıçaslan tarafından verilen Kamu İhale Mevzuatı ve EKAP Uygulamaları konulu eğitim çok verimli oldu. Bu eğitim, bize aynı zamanda yaptığımız işi değerlendirme ve eksik yönlerimizin farkına varma fırsatı da sundu. Bir başka çalışmada tekrar bir arada olmayı umuyoruz." şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından Kamu İhale Mevzuatı ve EKAP Uygulamaları konulu eğitimini alan katılımcılara sertifikaları verildi. (İLKHA)

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler