HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, İslam’ın şiarlarından olan Ramazan Bayramı’nın sevinç ve huzur ve neşeyle karşılanması gerektiğini söyledi.

Ramazan Bayramı dolayısıyla açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Batman İl Başkanı Davut Şahin, bayramın Müslümanlar arasındaki bölünmüşlüğü ve parçalanmışlığı bitmesine, yerine vahdetin oluşmasına vesile olmasını temenni etti.

Bayramın tüm İslam âlemine huzur getirmesi temennisinde bulunan Şahin, “Feyiz ve bereketinden doyasıya faydalandığımızı düşündüğümüz bir mübarek Ramazan ayını daha geride bıraktık. Ramazan bayramının Müslümanlar arasındaki bölünmüşlüğü, parçalanmışlığı bırakıp yerine birlikteliği ve vahdetin oluşmasına vesile olmasını ve başta Kudüs’ümüz olmak üzere emperyalistlerin baskısı ve işgali altındaki bütün İslam coğrafyalarının kurtuluşuna vesilesi olması temennisiyle bütün Müslümanların Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.” dedi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler