HAMAS, siyonist işgal rejiminin düzenlediği saldırıda şehid edilen İslami Cihad Hareketi'nin askeri kanadı Kudüs Tugayları komutanı Teysir El-Ca'beri (Ebu Mahmud) ve diğer şehitler için taziye mesajı yayımladı.

İslami Direniş Hareketi (HAMAS), açıklamasında, El-Ca'beri'nin vatanı, halkı, davası ve ümmeti için yaptığı fedakârlıklardan sonra işgalci siyonistlerin hain saldırılarında şehid edildiğini belirtildi.

Açıklamada; "Filistinli halkımız bugün bir komutanına ve mücahidine veda ederken, o da şehit komutanlar kervanına katıldı. Biz şunu özellikle vurguluyoruz ki siyonist düşman bu hain düşmanlığının doğuracağı tüm sonuçlara ve gelişmelere tek başına katlanmak zorunda kalacaktır." denildi.

Açıklamada işgal rejiminin direniş önderlerini ve kahramanlarını şehid etme yönteminin onu rahata kavuşturamayacağına ve başarısızlıkla sonuçlanacağına vurgu yapıldı.

Siyonist işgalcileren saldırıları nedeniyle Gazze'de alarm düzeyi artırılırken tüm hastaneler ve ilk yardım ekipleri de hazırlıklı duruma geçirildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler