​İslami Cihad Hareketi'nin askeri kanadı olan Kudüs Tugayları komutanı Baha Abu el-Atta, siyonist terör şebekesinin evine yapmış olduğu hava saldırısı sonucu şehid oldu.

Gazze'deki Sağlık Bakanlığı, terör şebekesinin uçakları tarafından Gazze'nin doğusundaki bir eve yapılan bombalamada biri kadın 2 kişinin şehid olduğunu, 2 kişinin de yaralandığını açıkladı.

Filistin'deki İslami Cihad Hareketi'nin askeri kanadı olan Kudüs Tugayları, saldırıda şehid olan kişinin komutanlarından Baha Salim Ebu Al-Atta (42) olduğunu açıkladı.

Siyonist terör rejiminin bu saldırısı 2014 savaşından bu yana gerçekleştirilen ilk doğrudan suikast olarak kayıtlara geçti.

Teröris Netenyahu'nun da suikastın düzenlenmesi için onay verdiği, ardından hava saldırısının gerçekleştiği ifade edildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler