4-15 Ocak 2021 tarihlerinde gerçekleştirilen Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi güz dönemi final sınavlarının sonuçları açıklandı.

Atatürk Üniversitesinin resmi internet sayfasından yapılan yazılı açıklamada, 2020-2021 güz yarıyılı online final sınavı sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Açıklamada, “Değerli öğrencilerimiz, final sınavı sonuçlarına obs.atauni.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS)  yer alan ‘sonuç itirazı’ butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 25 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 09.00'dan 27 Ocak 2021 Çarşamba günü saat 23.59’a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden yapılacaktır.” denildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler