Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Artuklu Üniversitesi ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün desteklediği 3 gün sürecek “Eğitim Çalıştayı” başladı.

Çalıştayın açılışında konuşan Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Duyan, eğitim ve öğretim yılına çalıştay ile başlamak istediklerini ifade etti.

Eğitimde Artuklu ilçesini zirveye taşımak istediklerini aktaran Duyan, "Amacımız eğitimde 2023 vizyonuna ulaşmanın yanı sıra daha başarılı bireyler yetiştirmektir. Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarıp ilgi ve yeteneklerine göre gerekli yönlendirmeler yaparak ilerleyen eğitim hayatlarında daha başarılı olmalarını sağlayacağız.” dedi.

Her okulu her bölgeyi kendi dinamikleri içerisinde değerlendirerek okul bazlı çalışmalar yapmayı hedeflediklerini ifade eden Duyan, başarıyı zirveye taşımak için hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler