​Erdoğan, telefon konuşmasında, evlat nöbetindeki ailelerin şahsiyetli ve haysiyetli mücadelesinin yanında olduğunu ifade etti.

Evlat nöbetindeki aileler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 66'ıncı doğum gününü kutladı.

Erdoğan, yapılan jeste karşılık evlat nöbetindeki aileleri telefonla aradı.

Evlat nöbetindeki ailelerden Ayşegül Biçer ile telefonda konuşan Erdoğan, "Oradaki kardeşlerime Ankara'dan sevgilerimi saygılarımı iletiyorum.  Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Sizin bu şahsiyetli ve haysiyetli mücadelenizin ne anlama geldiğini ve bundan sonra nelere muktedir olduğunu göstermesi bakımından çok önemelidir. Biz, sizlerle iftihar ediyoruz. Allah yardımcınız olsun. En uygun bir zamanda sizi ziyarete geleceğim." ifadelerini kullandı.

Telefon konuşmasının ardından konuşma yapan anne Ayşegül Biçer, "Bugün Cumhurbaşkanımızın doğum günü. Onunla konuşmak istedik ve irtibata geçtik. Cumhurbaşkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah ona uzun ömürler versin." dedi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler