اسحاق ساغلام، رئیس حزب مطالبه آزاد با انتشار پیامی به مناسبت رسیدن عید قربان، عید همه جهان اسلام را تبریک گفته و گفت: این روزها را فرصت دانسته و هرگونه اختلاف و تفاوت ها را کنار بگذاریم.

اسحاق ساغلام، رئیس حزب مطالبه آزاد در پیامی که به مناسبت عید قربان منتشر نمود، گفت: با شادی رسیدن به روزها عید مبارکی که ارتباطات دوستی و برادری امان را افزایش داده و به ما فرطتمان را یادآوری کرده است، برای پروردگارمان شکر می گذاریم.

به همراه گرسنگی و زندگی سخت مسلمانان در جغرافی های اسلامی ریخته شدن خونشان دل ما را می سوزاند

ساغلام گفت: با شادی رسیدن به روزها عید مبارکی که ارتباطات دوستی و برادری امان را افزایش داده و به ما فرطتمان را یادآوری کرده است، برای پروردگارمان شکر می گذاریم. ممکن نشدن به جا آوردن عبادت حج برای مسلمانان به علت مصیبت بیماری و محروم شدن کعبه از مسلمانان، به همراه گرسنگی و زندگی سخت مسلمانان در سوریه، فلسطین، یمن، آراکان، ترکستان شرقی و در جغرافی های اسلامی دیگر، ریخته شدن خونشان دل ما را می سوزاند.

تمدن ما تنها راه حل نجات بشریت از مصیبت های کنونی است

ساغلام ادامه داد: مردم مسلمانی که نسبت به غرب روند پاندمی را با خسارت کمتری می گذرانند، ثمره وابستگی به ارزشهای مادی و معنوی و همبستگی و کمکرسانی و تزکیه مادی و معنوی است که تمدن اسلام در رابطه با زندگی پیشنهاد می کند. تمدن ما که به همه عرصه های زندگی مناسب با فطرت انسان نگاه می کند، تنها راه حل مصیبت هایی است که امروز بشریت با آن رو به روست.

عید را برای همه مسلمانان جهان بخصوص مسلمانان کشورمان تبریک عرض می کنم

ساغلام با بیان اینکه باید این روزها را به عنوان فرصتی دید، بیان کرد: همه ما باید این روزهای مبارک را فرصتی دانسته و هرگونه اختلاف و تفاوت ها را کنار گذاشته و برای ایجاد یک سیستم عادلانه تلاش کنیم. این روزهایی که به ما فرصت تفکر و نزدیک شدن به خدا را می دهد، در راه برگشت به فطرت و زندگی براساس هدف زندگی یک آغازی باشد. بدین مناسبت عید را برای همه مسلمانان جهان بخصوص مسلمانان کشورمان تبریک عرض می کنم و از خداوند می خواهم ما را به عیدهایی برساند که با اخلاص در کنار هم باشیم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها