روسای عشایر عربی تل ابیض با بیان اینکه از عملیات حمایت می کنند، تاکید کردند که مانند قبل به زندگی برادرانه با مردم کردنژاد ادامه خواهند داد.

روسای عشایر مقیم تل ابیض که در مقابل آکچاقلعه سوریه قرار دارد، اظهار کردند که خوشحالند که شهرشان از دست پ.ک.ک گرفته شده است.

روسای عشایر عربی به آکچاقلعه آمده و بیانیه ای مطبوعاتی انجام دادند.

کردها تکه ای از سوریه هستند و برادران ما هستند

رامی دوس، به نمایندگی از عشایر عربی گفت: پ.ی.د این خاک ها را از داعش گرفته بود. پ.ک.ک و پ.ی.د اتحاد سوریه را تهدید می کنند. عشایر عربی که اکنون اینجا هستند هرچند به علت فشارهای پ.ک.ک مخالف ترکیه دیده شوند، در اصل این طور نیست. ما پس از این در شرق فرات با ارتش ترکیه و ارتش ملی سوریه حرکت خواهیم کرد. اگر اینجا از پ.ک.ک و پ.ی.د پاکسازی شود، منطقه امن خواهد شد. اگر اینجا تمیز شود، دوباره با ثبات می شود و کسانی که از این خاک ها هجرت می کنند، به طور امن بر می گردند. پس از آن مانند قبل اینجا با هم زندگی خواهیم کرد. کردهایی که اینجا زندگی می کنند، تکه ای از سوریه هستند و برادران ما هستند. ما به آنها افتخار می کنیم. ما با عشایری که اینجا هستند با هم می نشینیم و می خوریم و می خوابیم. این تصمیم را با همه عشایر و قبایل گرفتیم. از همه متشکریم.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها