وقف خیریه کاروان امید با هدف کمک به فقرا در عید قربان به هزاران خانواده در باتمان گوشت قربانی توزیع کرد.

وکالت های قربانی در محل پاک تحت کنترل دامپزشک ذبح شده و  به خانواده های نیازمند و ایتام توزیع می شود.

کاروان امیدی که همه ساله به ده ها هزار خانواده گوشت قربانی توزیع می کند، در عید قربان امسال نیز با رعایت فاصله اجتماعی و با استفاده از ماسک به هزران خانواده گوشت قربانی توزیع می کند.

کاروان امیدی که ماه ها پیش تحت تدابیر پاندمی شروع به فعالیت نمود و از روز اول عید تلاشهای زیادی انجام می دهد، به توزیع گوشت به هزاران خانواده آغاز نمود.

قربانی هایی که دیروز در محلهای تمیز ذبح شدند، امروز به خانواده های یتیم و نیازمند توزیع شدند. بسیاری از خانواده هایی که گوشت قربانی گرفتند، به اعضای وقف شکلات عیدی داده و عید را برایشان تبریک گفتند.

علی ایشیک، رئیس کاروان امید باتمان با اشاره به اینکه به همراه صدها داوطلب و اعضای وقف به خانواده های نیازمند گوشت می رسانند، اظهار کرد که در طول عید برای خوشحال کردن فقرا تلاش زیادی انجام می دهند.

در پاکیزه ترین مکان ها ذبح، حیوانات را ذبح می کنیم

ایشیک با تبریک عید برای همه مسلمانان جهان، گفت: به وسیله عید قربان از خداوند می خواهم که به نجات مسلمانان جهان از اسارت کمک کند. همه ساله صدها ذبح حیوانات را در پاکیزه ترین مکان های ذبح باتمان انجام می دهیم. در سال 2020 نیز بدون اینکه از تلاش هایمان کاهش دهیم و با رعایت تدابیر به فعالیت هایمان ادامه می دهیم.

به هزاران خانواده بخصوص ایتام گوشت قربانی خواهیم رساند

ایشیک با اشاره به اینکه به توزیع قربانی آغاز نمودند، گفت: با وکالت هایی که خیرین به ما دادند، دیروز پس از نماز عید صدها حیوان قربانی را ذبح کردیم. به همراه اعضا و داوطلبینمان در طول 4 روز عید به هزاران خانواده بخصوص ایتام گوشت قربانی خواهیم رساند.  (ILKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

اخبار مرتبط

Bizi Takip Edin

انتخاب سردبیر

Mobil Uygulamamızı İndirin

برگزیده ها