Batman merkezde, bankadan para çekmek için evden ayrılan 5 çocuk babasından 2 gündür haber alınamıyor.

Batman merkezde oto galericilik yapan Mehmet Salih Tünçer (48), bankadan para çekmek için Seyitler Mahallesi 3083 Sokak'taki ikametinden çıkarak bir daha eve dönmedi. "Bankadan para alacağım." diyerek evden çıkan Tünçer'den bir daha haber alınamadığını belirten ailesi, her yerde onu arıyor.

Kayıp abisini bulmak için aranmadık yer bırakmadıklarını ifade eden Edip Tünçer, abisi için emniyete ve gerekli yerlere başvurduklarını, ancak hâlâ bir sonuç alamadıklarını söyledi.

Acılı aile, Mehmet Salih Tünçer'in bulunabilmesi için yetkililerden ve vatandaşlardan yardım talep etti.

9 Eylül günü saat 15.30 sıralarında "Bir arkadaşım para gönderecek, bankaya gidiyorum." diyerek evden çıkan 5 çocuk babası Tünçer'den bir daha haber alamadıklarını söyleyen kardeşi, abisinin bulunması için yetkililere ve vatandaşlara çağrıda bulundu.

Batman merkez Seyitler Mahallesi 3083 Sokak ikamet eden aile, Mehmet Salih Tünçer'i görenlerin, 0552 373 62 72 nolu telefonu aramaları talebinde bulundu. (Mehmet Sait Çelik–İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler