Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un katılımı ile Ankara'da denetimli serbestlik yükümlüleri için ortak program düzenlenecek.

Adalet Bakanlığınca, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatili olan 18 Ocak - 04 Şubat 2019 tarihleri arasında kamu hizmeti cezaları kapsamında belirlenecek okullarda denetimli serbestlik altındaki yükümlüler tarafından boya, tadilat, temizlik gibi işlerin yerine getirilmesi için planlama yapıldı.

Bu kapsamda önceden tespit edilen okullarda, kamu hizmeti hükümlülerinin belirlenen işlerde çalışması gerçekleştirilecek.

Tüm il ve ilçelerde yapılacak olan bu çalışmalar kapsamında, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya Selçuk'un da katılımı ile 21 Ocak 2019 tarihinde saat 10.30'da Ankara Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesinde bir program düzenlenecek. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler