Gaziantep'te gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında ve denetimlerinde çeşitli suçlardan aranan 43 şüpheli yakalandı.

Konuyla ilgili Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, kent genelinde asayiş uygulamaları ve denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Şahinbey ve Şehitkâmil ilçelerinde gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında, 15 şüpheliye uyuşturucu madde bulundurmak, kullanmak ve ticaretinden, 19 şüpheliye hırsızlıktan, 44 şüpheliye de Kabahatler Kanunundan işlem yapılırken, aranan 43 şüpheli de yakalandı.

Uygulamalarda, 24 gram uyuşturucu madde, 520 paket gümrük kaçağı sigara, 2 adet tabanca, 4 adet kapsam dışı bıçak, 2 adet çalıntı motosiklet, bir adet çalıntı bisiklet, bir adet çalıntı cep telefonu,  bir miktar sahte para, 2 adet sahte bilezik, 11 adet trafikten men edilen araç, çok sayıda muhtelif silah parçaları ele geçirildi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler