İl Emniyet Müdürlüğünce il merkezi, Buhaniye Edremit ve Gönen ilçelerinde düzenlenen operasyonlarda 5 ruhsatsız silah, 3 kurusıkı silah, 4 yivsiz av tüfeği ve 126 fişek ele geçirildi.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, "İl Merkezinde, 2 adet 9 milimetre çapında zoraki marka kurusıkı silah, bir adet 9 milimetre çapında Baretta marka ruhsatsız ateşli silah, Buhaniye ilçesinde, bir adet 7,65 milimetre çapında markası bulunmayan ruhsatsız ateşli silah ve 6 adet fişek, Edremit ilçesinde, bir adet 7,65 milimetre çapında Walther Marka ruhsatsız ateşli silah, bir adet 7,65 milimetre çapında Baretta marka ruhsatsız ateşli silah ve 40 adet fişek, Gönen ilçesinde, bir adet 7,65 mm çapında Browning marka ruhsatsız ateşli silah ve 35 adet fişek, bir adet Magnum marka yivsiz av tüfeği, bir adet Avsan marka yivsiz av tüfeği, bir adet Tsunami marka yivsiz av tüfeği, bir adet Redline marka yivsiz av tüfeği ve 45 adet fişek, bir adet 9 milimetre çapında Blow marka kurusıkı silah, olmak üzere toplam, 5 adet ruhsatsız ateşli silah, 3 adet kurusıkı silah, 4 adet yivsiz av tüfeği, 126 adet fişek ele geçirilmiştir." denildi.(İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler