Camilerin İslamiyet'in sembolü olduğunu belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, mahallelere uzak camiler yerine her semte bir cami yaptırarak, vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilçenin yeni mahallelerinden Malazgirt Mahallesi’ne yaptırılan Haşim Bakbak Camii’ndeki çalışmaları yerinde inceledi.

Sabah namazını Haşim Bakbak Camii’nde AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke ile birlikte eda eden Tahmazoğlu, caminin yakın zamanda hizmete açılacağı müjdesini verdi.

Camilerin İslamiyet'in sembolü olduğunu belirten Tahmazoğlu, “Malazgirt Mahallemiz yeni bir mahalle. Bu bölgenin ihtiyacı olan Haşim Bakbak Camii’ni tamamlamak üzereyiz. İnşallah çok yakın bir zamanda burayı tamamen ibadete açmış olacağız.  Camimizin alt katında namaz kılınabiliyordu. Şimdi üst katı da tamamlandı. Vatandaşlarımızın ibadetini yapabileceği çok güzel bir camimizi, yakın bir zamanda hizmete açmış olacağız.” dedi. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler