Gaziantep’te dün gece 51 kişinin hayatını kaybettiği, 69 kişinin de yaralandığı saldırıda düğün evinin HÜDA PAR üyesi Muhammed Özer’in yakın akrabaları olduğu öğrenildi.

Gaziantep'te bombalı saldırının gerçekleştiği düğünde yaralanan gelin Besna Akdoğan, HÜDA PAR üyesi Muhammed özer'in baldızı olduğu öğrenildi.

51 kişinin hayatını kaybettiği, 17'si ağır 69 kişinin de yaralandığı Gaziantep'teki canlı bomba saldırısında HÜDA PAR üyesi Muhammed özer; kızı Semanur (5), kardeşi Kerem (12), baldızı Kamile Akdoğan, kaynanası Saliha Akdoğan ve amcazadelerinin de aralarında olduğu birinci ve ikinci derecedeki yakınlarını kaybetti.

Cenazeler Yeşil Kent Mezarlığında defnedilirken büyük üzüntü yaşayan Muhammed özer'i yakınları ve arkadaşları teskin etmeye çalıştı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler