Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde esrar ve tinercilerin mesken edindiği terk edilmiş hastane binasında, saç bariyerlerle tedbir alındı.

İLKHA, Viranşehir'in Kışla Mahallesi'nde uyuşturucu ve alkol kullananlar ile tinercilerin mekânı haline gelmiş olan terk edilmiş Özel Uzmanlar Tıp Merkezi binasını gündeme getirmiş ve yetkililere çağrıda bulunmuştu. Vatandaşların tepkilerinin dile getirildiği haberin ardından, kötü amaçlarla kullanılmaması için binada saç bariyerlerle tedbir alındı.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından kapatılan Özel Uzmanlar Tıp Merkezi binasının sahipsiz kalması nedeniyle uyuşturucu, alkol ve tiner kullananların meskeni haline gelmişti. Hastane binasının mevcut durumuna tepki gösteren vatandaşlar, İLKHA’ya açıklamada bulunarak mağduriyetlerin giderilmesi için yetkililerden çözüm talep etmişti.

Tepkiler üzerine yetkililer, kötü amaçlar için kullanılması engellemek adına binanın girişlerini sac bariyer ile kapattı. (Sabri Acet-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler