Mardin’de bir eve giren 2 metrelik yılan korkuya neden oldu. İtfaiye ekipleri tarafından yakalanan yılan doğal ortamına bırakıldı.

Mardin’in Nusaybin ilçesinde bir evin oturma odasına giren 2 metrelik yılan korkuya neden oldu. İtfaiye ekiplerince yakalanan yılan doğaya bırakıldı.

Nusaybin ilçesi Yeni Turan Mahallesi Poyraz Sokak'ta oturan Mehmet İsa Yıldız, evinin oturma odasına giren 2 metrelik yılanı 3 yaşındaki çocuğunun ağlaması sonucu gördü. Yıldız, çocuğun ağlamasıyla içeriye girerken 2 metrelik yılanın yastıkların arkasına girdiğini görünce ağlayan çocuğunu kucaklayarak odadan çıktı.

Yıldız, durumu Nusaybin İtfaiyesine haber verdi. Haber verilmesi üzerine bölgeye Arama ve Kurtarma Ekipleri sevk edildi. Ekipler, yılanı mandal tipi bir tutacak aletle yakalayıp bir kovaya koydu ve doğal ortamına bıraktı. (Cihat Şayık–İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler