Amcasına destek olmak için HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde giden Aysel Bozkurt, babasının hayatını kaybettiği haberiyle baygınlık geçirdi.

Çocukları PKK tarafından kaçırılan ailelerin HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önündeki eylemleri devam ediyor. Eyleme katılanlardan biri de üç çocuk annesi Aysel Bozkurt.

Aysel Bozkurt, bugünde dağa kaçırılan 17 yaşındaki Süleyman Çetinkaya’yı geri alabilmek amacıyla günlerdir oturma eylemi yapan amcası Şahap Çetinkaya ve yengesi Feyziye Çetinkaya’ya destek olmak HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önüne gitti.

Bu sırada Bozkurt, aldığı acı bir haberle adeta yıkıldı. Bozkurt, hastanede yoğun bakımda uzun bir süredir tedavi gören babasının hayatını kaybettiğini öğrenmesi üzerine baygınlık geçirdi.

“Babamı kaybettim” diyerek yıkılan Bozkurt, burada hazır bulunan 112 Acil Servis ekibi tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı. (Mehmet Fatih Akgül, Ömer Adıgüzel-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler