Covid 19 salgını sürecinde ziyaretçilere geçici bir süreyle kapılarını kapatan Malatya Büyükşehir Belediyesi Orduzu Hayvanat Bahçesi, yarından itibaren yeniden ziyaretçileri ağırlamaya başlayacak.

Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, hayvanat bahçesinin 09.00 ile16.00 saatleri arasında ziyaretçilere açılacağını duyurdu.

Açıklamada, geçen süreç içerisinde birçok mekânın kontrollü bir şekilde yeniden hizmet vermeye başlamasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesine bağlı Orduzu Hayvanat Bahçesi 21 Ekim 2020 Çarşamba gününden itibaren sosyal mesafe ve gerekli hijyen koşullarını sağlayarak kapılarını ziyaretçilerine tekrar açılacağı belirtildi.

78 türden 1213 hayvanın bulunduğu Hayvanat Bahçesine ziyarete gelen vatandaşların HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümü yapıldıktan sonra görevliler tarafından ziyaretlerine izin verileceği kaydedilen açıklamada, ziyaretlerin 09.00 ile 16.00 saatleri kabul edileceği ifade edildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler