Şanlıurfa'da öğrenciler, Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde fidan dikti.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Yeşilay Şanlıurfa Şubesi ve TEMA Vakfı Haliliye temsilciliği işbirliğiyle öğrenciler tarafından Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde fidan dikimi programı düzenlendi.

Etkinlikle ilgili bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE üyesi ve Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik, amaçlarının doğaya sahip çıkarak, çevreyi yeşillendirmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak olduğunu ifade etti.

Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Profesör Doktor Recep Çiğdem de etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederek, ülkenin güzelleşmesi için yeşil alanların çoğaltılması gerektiğine dikkat çekti.

TEMA Vakfı Haliliye Temsilcisi Ercan Şakir ise her sene bu tür aktiviteleri düzenlediklerine vurgu yaparak, etkinliğe katkı sunanlara teşekkür etti.

Fidan dikiminin ardından öğrenciler çeşitli oyunlar oynayarak eğlendi.

Program sonunda Büyükşehir Belediyesi tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Programa; İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay adına Şube Başkanı Muharrem Çelik, TEMA Vakfı Şanlıurfa Haliliye Temsilcisi Ercan Şakir, Harran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Profesör Dr. Recep Çiğdem,  Harran Üniversite Genel Sekreteri Abdülhakim Dündar, Ceylanpınar Fakülte Sekreteri Mehmet Yılmaz, öğrenciler, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı. (Abdurahman Uğurlu-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler