​Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından 2 Şubat'ta düzenlenen Siyer Yarışmasında dereceye girenler pazar günü açıklanacak.

'O'nu Oku, O'nu Yaşa' temasıyla gerçekleştirilen Siyer Yarışması'nda dereceye girenlere verilecek ödüllerin pazar günü Rehber TV'de saat 20.00'de düzenlenecek programla açıklanacağı belirtildi.

Yarışmayla ilgili genel değerlendirmelerin programda yapılacağı belirtilen açıklamada ifadelerine yer verildi:

"Değerli peygamber sevdalısı yarışmacı kardeşlerimiz 2 Şubat Pazar günü Türkiye geneli gerçekleştirdiğimiz 'O’nu Oku, O’nu Yaşa' temalı siyer yarışmasının ardından yarışma komisyonumuz tarafından bütün yarışma optikleri okunmuş, ardından belirlediğimiz itiraz süreci başlamıştı. Yarışma komisyonumuz gelen bütün istek, şikâyet ve önerileri titizlikle değerlendirmiş olup yarışma sonuçlarını netleştirmiştir. Yüce Rabbimizin izni ile 23 Şubat Pazar günü 20.00’da Rehber TV’de ortaya çıkan kesin sonuçlara göre ödüller açıklanacaktır. (Umre ödülleri, kura çekimleri vs. ) Yarışma ile ilgili genel değerlendirmeler ve itirazlara dönük izahatlar yarışma komisyonumuz tarafından bu programda yapılacaktır." (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler