​Bazı ailelerin aylık kira borçlarını ödeyen, yetim giydirme programı yapan, nakdi ve erzak yardımlarını sürdüren Mersin Umut Kervanı, bayram öncesinde de hayırlı çalışmalarına devam etti.

Yapılan yardımlara ilişkin açıklamalarda bulunan Mersin Umut Kervanı Başkanı Mehmet Derman, hayırseverlerin yardım çalışmalarında daha çok bulunmalarının gerektiğini ifade etti.

Derman konuşmasının devamında, “Mersin Umut Kervanı olarak bizler elimizden geldiği ve gücümüzün yettiği kadarıyla ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya gayret ediyoruz. Ramazan ayında ve bayram öncesinde çalışmalarımıza nasıl devam ettiysek, bekleyen gözlere umut olmak için bayramdan sonra da çalışmalarımıza devam etme çabası içinde olacağız. Allah’ın yardımı ve yapılan yardımlarla muhtaçların ihtiyacını gidermek asıl dert ve gayemizdir.” ifadelerini kullandı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler