Umut Kervanı tarafından Bursa’da ihtiyaç sahibi aileye beyaz eşya ve mobilya yardımında bulunuldu.

Merkezi İstanbul'da bulunan Umut Kervanı, Bursa’da bir aileye beyaz eşya, mobilya ve halı yardımında bulundu.

İhtiyaç sahibi ailelere düzenli olarak yardımlarda bulunan Umut Kervanı, Bursa’da merkez Osmangazi ilçesine Mersin’den yeni taşınan bir aileye beyaz eşya, mobilya, halı ve gıda yardımında bulundu.

Eşinden ayrılan ve Bursa’da iki oğlu ile yaşayan aileye yardımda bulunan Umut Kervanı yetkilileri, yardımlarının devam edeceğini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Umut Kervanı yetkililerinden Yunus Yaçin, “Aile Mersin’den Bursa’ya taşınmıştı. Evlerini kiraladıktan sonra bizlere başvuruda bulundular. Bizler de tespite gittiğimizde evde hiçbir şeyin olmadığını gördük. Evlerinde hiçbir şey olmayan bu aileye hayırseverler aracılığıyla koltuk takımı, çamaşır makinesi, fırın, halı ve gıda yardımında bulunduk. İnşallah yardımlarımız hem bu aileye hem diğer ailelere devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

Vatandaşlardan ihtiyaç sahibi ailelere el uzatmalarını isteyen Yaçin, yardımda bulunan tüm hayırseverlere teşekkür etti. (Mustafa Bikeç - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler