​Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde hastane yolu üzerindeki virajda herhangi bir uyarı levhası ve bariyerin olmaması nedeniyle sürücüler zor anlar yaşıyor.

Çınar Devlet Hastanesi yolu üzerinde yer alan ve araçlar tarafından sıklıkla kullanılan caddede bulunan keskin virajda, her hangi bir uyarı levhası ve bariyer olmaması kazalara davetiye çıkarıyor.

Yakında zaman 2 aracın yaklaşık 5 metre yükseklikten uçtuğu virajda daha önce yaralanmalı kazalar da yaşandı. Sürücüler, yetkililer tarafından gerekli tedbirlerin alınmasını istiyor.

Özellikle akşam saatlerinde, bölgeyi bilmeyen yabancı sürücüler için virajın daha da tehlikeli olduğuna dikkat çeken Ömer Yaşar, bu konuda yetkililerin harekete geçmesini beklediklerini söyledi.

Mehmet Alar, keskin virajda şu ana kadar sadece yaralanmalı kazaların yaşandığını hatırlatarak henüz ölümler yaşanmadan viraja uyarı levhası ve bariyer konulmasını istedi.

Yasir Tekdal da belediyeye seslendi ve gerekli önlemlerin alınarak olası kazaların önüne geçilmesini istedi. (Vedat Aydın-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler