Başkale ilçesine bağlı Böğrüpek Mahallesi'inde bir evin müştemilatında yapılan aramada, 35 kilo 833 gram eroin ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Müdürlüğümüz Başkale İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Görevlilerimizce,  Başkale ilçesi Böğrüpek Mahallesi’nde bir ikametin müştemilatında bulunan depoda, Narkotik Madde Arama Köpeği ile birlikte yapılan detaylı aramada, 2 adet çuval içerisinde 70 paket halinde toplam 35 Kilo 833 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir." denildi.

Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak şüphelilerin kimlik tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmaların devam ettiği belirtildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler