Van’da dün geceden bu yana etkili olan fırtına nedeniyle bazı binaların çatıları uçtu.

Van'da dün geceden bu yana etkisini sürdüren fırtına nedeniyle kentteki bazı binaların çatıları uçtu. Kazım Karabekir Caddesi Nur Baba sokakta bulunan iş yerleri ve binaların çatıları etkili olan fırtına nedeniyle uçtu.

Binadan düşen çatıların sokakta bulunan araçların üzerine düşmesi sonucu maddi hasar meyana gelirken, olayın meydana geldiği Nur Baba sokağından o sırada kimsenin geçmemesi, olası bir bir faciayı önledi.

Olayın yaşandığı sırada iş yerinde bulunan Muhsin Alır isimli esnaf, çatının büyük bir gürültüyle düştüğünü belirterek, "Çatının düştüğü sırada iş yerlerimizde oturuyorduk. Dışardan büyük bir gürültü sesi geldi. Bomba patladı sandık. Geldiğimizde iş yerimizin bulunduğu 5 katlı binanın çatılarının, fırtına nedeniyle aracın üzerine düştüğünü gördük. Bu sırada yoldan geçen kimsenin olmaması ise bizi sevindirdi." şeklinde konuştu. (Yılmaz Sönmez-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler