Gaziantep’te hastanede tedavi gören hastaları ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yaşlıların ve hastaların ziyaret edilmesi ve onlara moral verilmesi gerektiğini söyledi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ndeki hastaları ziyaret etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi, Onkoloji Hastanesi ve Onkoloji Hastanesi bünyesinde yaptırılan Nevin Eruslu Palyatif Bakım ve Umut Evi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Tahmazoğlu, ilk olarak Gaziantep Üniversitesi Onkoloji Hastanesi’nde tedavi gören minikleri ziyaret ederek, miniklere çeşitli hediyeler verip, birlikte oyunlar oynadı. Tahmazoğlu, daha sonra da Onkoloji Hastanesi bünyesinde yaptırılan Nevin Eruslu Palyatif Bakım ve Umut Evi’nde yatan hastaları ziyaret ederek onlarla sohbet edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ndeki hastaları da ziyaret eden Tahmazoğlu, ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, yaşlıların ve hastaların ziyaret edilmesinin önemine değindi.

Tahmazoğlu, “Yaşlılarımızı ve hastalarımızı ziyaret ederek onlara moral vermeliyiz. Belediyemiz bünyesinde bulunan halkla ilişkiler ekibimiz sık sık hastanelerde yatan hastalarımızı ziyaret ederek hastalarımıza moral veriyorlar. Biz de Onkoloji Hastanesi’nde yatan minik yavrularımızı yine bu hastane bünyesinde bulunan Palyatif Bakım ve Umut Evi’nde yatan hastalarımızı ve Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ndeki hem hastaları hem de muayene için gelen vatandaşlarımızla sohbet edip, onlara moral verdik. Rabbimden tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.” dedi.

Ziyarette Tahmazoğlu’na Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Suat Zengin ve Sağlık Sen Gaziantep Üniversitesi Şube Başkanı Cuma Kerkez eşlik etti. (İbrahim Koçyiğit-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler