Ağrı'da vatandaşlar, Leyla ve Eylül için yürüyerek, katilleri için idam istediler.

Ağrı'da Barikat04 Taraftar Derneği öncülüğünde yüzlerce vatandaş, Ramazan Bayramı'nın ilk günü kaybolan ve dün akşam saatlerinde cesedi bulunan minik Leyla ve Ankara'da katledilen Eylül için yürüdü.

Küçük Leyla için Türkiye'de tepkiler çığ gibi yükselirken Ağrı'da da 7'den 70'e birçok kişi sokağa çıktı. Dernek tarafından organize edilen yürüyüş, Dörtyol Kavşağı'nda başladı.

Çocukların da aralarında bulunduğu vatandaşlar, "İdam isteriz.", "Affet bizi Leyla, seni koruyamadık, insan olmaktan utanır haldeyiz.", "Eylül yaktı, leyla kavurdu, idam istiyoruz.", "Affet bizi meleğim." yazılı pankartları ellerinde taşıdılar. Vatandaşlar sık sık "İdam isteriz.", "Susma, sustukça sıra sana gelecek." sloganları attılar.

Yürüyüşe çevredeki vatandaşlar da destek verdi. Kalabalık grup, yaklaşık olarak bir kilometre yürüdü. (Ömer Adıgüzel - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler