Tarihi Filistin şehirleri ve kültürüyle ilgili olarak İstanbul'da "Filistin'den Kareler" isimli fotoğraf sergisi açıldı.

Siyonist terör çetesinin Kudüs üzerinde oynadığı oyunların yoğunlaştığı bugünlerde Kudüs davasını Türkiye'ye anlatmak amacıyla kurulan Uluslararası Kudüs Eğitim, Kültür ve Araştırma Derneği (UKEAD) tarafından İstanbul'da fotoğraf sergisi düzenlendi.

Şişli-Mecidiyeköy Metro İstasyonu'nda açılan "Filistin'den Kareler" isimli sergide, 12'si siyah beyaz olmak üzere 25 fotoğraf bulunuyor.

Sergide portre fotoğrafların yanı sıra sokak, tarihi yapı, ibadethane ve ev fotoğrafları da yer alırken, burada Filistin'in her yönüyle tanıtılması amaçlanıyor.

Daha önce de Yenikapı, Kadıköy ve Kirazlı istasyonlarında gerçekleştirilen sergi, ziyaretçiler için 5 Ağustos'a kadar açık kalacak. (Nizamettin Aşkın - İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler