Mehmet yavuz için taziye ziyaretleri yoğun bir şekilde sürüyor. HAK-PAR, PAK, PSK yetkilileri HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığına taziye ziyaretinde bulunurken, Selahattin Demirtaş da bir başsağlığı mesajı yayımladı.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz’un, Cuma günü kanser tedavisi gördüğü Diyarbakır Dicle Üniversitesi Onkoloji Bölümünde Hakk'ın rahmetine kavuşmasıyla birlikte HÜDA PAR camiasına yoğun ziyaretler ve taziye mesajları iletiliyor.

Bu kapsamda HAK-PAR Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Çelebi, Partiya Sosyalista Kurdistan (PSK) Genel Başkan Yardımcısı Vahit Aba ve Partiya Azadiya Kürdistan (PAK) İl Başkanı Vedat Dede’den oluşan heyet, HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanlığını ziyaret edip, merhum Mehmet Yavuz için taziye dileklerini sundu.

Kürdi partilerden oluşan heyeti, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Vedat Turgut, Genel İdare Kurulu Üyesi Şeyhmus Tanrıkulu, Diyarbakır İl Başkanı Osman Aktaş ve partililer karşıladı. Gelen heyete merhum Yavuz’un vefat sebebi olan hastalığını anlatan Turgut, taziye ziyaretlerinden ötürü heyetlere teşekkür etti.

Taziye ziyaretinde bulunan heyetler de merhum Mehmet Yavuz’u yakından tanıdıklarını, vefatını üzüntüyle karşıladığını dile getirdi.

Öte yandan Selahattin Demirtaş da bulunduğu cezaevinden avukatı aracılığıyla HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yavuz'un vefatı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Demirtaş mesajında, Yavuz'un ailesine başsağlığı temennisinde bulundu. (Ramazan Casuk-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler