​HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, yangında iş yerleri zarar gören Şanlıurfa Oduncu Pazarı esnafını ziyaret etti.

HÜDA PAR Genel Başkanı Mehmet Yavuz, beraberindeki heyet ile birlikte Kurban Bayramı’nın 3. Günü Oduncu Pazarı’nda çıkan yangında iş yerleri zarar gören esnafı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen Yavuz, Oduncu Pazarı’nda iş yerleri zarar gören esnafı ziyaret etti. Beraberindeki heyet ile birlikte yanan iş yerlerinde incelemelerde bulunan Yavuz, yangında can kaybının olmamasının teselli noktasında büyük bir önem arz ettiğini ifade etti.

Yavuz, esnafa, bu akşam saat 20.30’da çıkacağı TV programında bu konuyu dile getirerek yetkililere, biran önce mağduriyetlerin giderilmesi noktasında çağrıda bulunacağını söyleyerek buradan ayrıldı.

Yavuz’a Genel Merkez istişare Kurulu Üyesi Süleyman Atmaca, İl Başkanı Basri Demir, İlçe Başkanları ve İl, İlçe üyeleri eşlik etti.

Kavakçılar ve Hızarcılar Dernek Başkan Yardımcısı Said Bilekçi, yangında 17 iş makinesinin kullanılamaz hale geldiğini, 4 iş yerinin tamamen yıkıldığını, 2 iş yerinde ise büyük çaplı hasar olduğunu söyledi.

Öte yandan esnaf, yetkililerden yangında hasar gören iş yerlerinin hasar tespitinin biran önce yapılıp, iş yerlerinin tekrar ayağa kaldırılması talebinde bulundu. (Mustafa Gül- İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler