Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ), su borçlarının yapılandırılmasında taksitle ödemelerini yapan vatandaşlara uyarıda bulunarak, 3 taksit için 31 Ocak 2019 gününün son ödeme tarihi olduğunu hatırlattı.

VASKİ, su borcu olanların yapılandırma yöntemiyle taksit olarak düzenli ödemelerini yaptığını belirterek, yapılandırmanın geçersiz sayılmaması için 31 Ocak 2019 tarihine kadar 3 taksitlerini yatırmaları gerektiğine dikkat çekti.

Su borcu olan vatandaşlar 7143 sayılı Kanun ile tanınan yapılandırma imkânından faydalanarak borçlarını taksitlendirmişti. 27 Ağustos 2018’de biten yapılandırma ile taksitlerini aylık ödeme taahhüdünde bulunanların bu imkânı kaçırmamaları için öngörülen taksitlerini de düzenli olarak yatırmaları gerekiyor. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler