​İstanbul’da Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş nin (TÜYAP) Fuar ve Kongre Merkezinde 3 ayrı fuar aynı günde başladı.

İstanbul-Beylikdüzünde Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş nin  (TÜYAP) Fuar ve Kongre Merkezinde 21-24 Mart tarihleri arasında 3 farklı konu üzerinde yapılması planlanan fuarlar zinciri bugün başladı.

Fuarda Türkiye genelinden birçok yerli firma başta olmak üzere yabancı markalar da stant açtı. Markalar ve ürünlerin çokluğu fuarda renkli sahnelere neden oldu. Fuara Yurtdışından katılan iş adamları ve misafirler gelişmiş Türkiye sanayisinin geldiği noktaya tanıklık etti.

Startı verilen fuarlardan 1’incisi 14’üncü Uluslararası İdeal Homeks Ev ve Mutfak Eşyaları adıyla oldu. Fuar’ın teması “Ne dilersen daha fazlası” şeklinde belirlendi.

Fuarlardan 2’incisiyse 16’ncı Uluslararası Asansör Fuarı oldu. Bu Fuar’ın teması “Geleceğe güçlü bir adım” şeklinde belirlendi.

3’üncü fuarsa 15’inci Uluslararası Geri Dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı adıyla başladı. Bu fuarın ana temasıysa “Geri Dönüşüm ve Çevre Teknolojileri” olduğu belirlendi. (Zeyd Varol-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler